UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Tę ważną rocznicę upamiętniliśmy apelem w dniu 10 listopada. Uczniowie klas VIa, VII M, VA, VB, IC l, ciekawie opowiedzieli nam historię tamtych dni, a podniosłość chwili podkreśliły takty pieśni patriotycznej „Rota”, słowa piosenki „ Kocham Cię Polsko” oraz przepiękne dekoracje zrobione przez p. Teresę Walukiewicz-Żebracką.

W drugiej części uroczystości uczniowie sprawdzili swoją wiedzę na temat tych wydarzeń grając w Kahoota przygotowanego przez panią Jolantę Styp- Rekowską.

Organizatorzy

Agnieszka Kościelska

Ewa Świstun

Justyna Gejdel

Agnieszka Litwa- Kozłowska

Jolanta Styp-Rekowska

Anna Wolińska

Teresa Walukiewicz-Żebracka -dekoracje

ks. Wojciech Kuliński, uczniowie od sprzętu – oprawa muzyczna

Samorządy Uczniowskie