UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Rozpoczynamy kolejną edycję Bibliotecznego Kalendarza Adwentowego

Każdego grudniowego dnia przedstawimy…

1 biblioteczne zadanie do wykonania.

Polecimy …1 książkę do przeczytania.

UWAGA  na niespodzianki ! od czasu do czasu ogłosimy…BIBLIOTECZNE KONKURSY ŚWIĄTECZNE

z nagrodami !

Zapraszamy CODZIENNIE

Kalendarz jest prezentowany przed Biblioteką SP –Życzymy miłej zabawy

 

Szanowni Rodzice Dzieci najmłodszych

Proponowane zadania Bibliotecznego Kalendarza niekiedy będą wymagały Państwa  pomocy i współudziału w ich  wykonywaniu. Polecane książki są przeznaczone dla uczniów w różnym wieku. Niektóre tytuły oczywiście jeszcze  muszą poczekać J na swoich najmłodszych czytelników. Celem projektu bibliotecznego „Biblioteczny Kalendarz Adwentowy” jest aktywizacja czytelnicza dzieci wraz z Rodzicami, ogólny rozwój intelektualny uczniów oraz promocja wartościowych prac literackich. Wszystkie cytowane tytuły są dostępne w naszej bibliotece. Udział w realizacji kolejnych zadań jest dobrowolny.

Życzę miłej zabawy

Projekt objęty jest prawem autorskim

Katarzyna Knigawka