UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Dyrekcja, wychowawcy, trenerzy, nauczyciele, pedagodzy i psycholodzy składają Państwu i Dzieciom serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Przed nami kilka niezwykłych dni… mogą one być okazją do spędzenia czasu wspólnie z pociechami. Spójrzcie na swoje dzieci z miłością i zrozumieniem.

Wyciągnijcie z szuflady zapomnianą planszówkę, wyjdźcie na spacer w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie byliście, pośmiejcie się razem oglądając po raz setny ulubioną komedię.

A może po prostu porozmawiajcie ze swoją pociechą przy kubku herbaty… – to zawsze znakomity sposób na budowanie zaufania i więzi.

Niech te Święta będą dla Was okazją do okazania dzieciom miłości i troski, z dala od codziennego zgiełku, świateł monitorów i pośpiechu.

Życzymy Wam, by twarze dzieci rozpromieniał świąteczny uśmiech.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!