UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Uczniowie ZSSiO z nauczycielem historii – Mariolą Treder na podsumowaniu XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego im.Franciszka Mamuszki ( 09.01.2017 r., Miniteka Sopocka ). Gratulujemy laureatom i uczestnikom : Amelii, Oldze, Natalii, Konradowi, Matyldzie, Marcelinie !

Uroczystość poprzedziła wycieczka programowa – zwiedzanie Sopotu z przewodnikiem PTTK, Krzysztofem Kruszyńskim.

Na zdjęciach m.in. :

– jury i uczestnicy konkursu,

– Prezes PTTK Oddz.Sopot, Rafał Kubiś i Bożena Bethke ( córka Franciszka Mamuszki ), która prezentuje pracę Amelii Świerczyńskiej z 5b SP nr 75, zdobywczyni I miejsca,

– Konrad Gajcy z kl. 3a gim., zdobywca II miejsca,  odbiera dyplom i nagrodę,

– nauczyciel historii, Mariola Treder z ucz. kl.3a gim. oraz Bożeną Betke, Rafałem Kubisiem i Krzysztofem   Kruszyńskim ( członek jury ),

– dyplomy,

– uczestnicy na molo sopockim.

Tekst i zdjęcia :  Mariola Treder