JĘZYK POLSKI

  1. Gawrońska Wiesława
  2. Herman Wiesława
  3. Knast Zofia
  4. Krysiewicz- Uranowska Danuta
  5. Mianowska Agnieszka
  6. Porożyńska Aleksandra
  7. Skorecka Iwona
  8. Swystun Katarzyna
  9. Witkowska – Świtun Ewa

JĘZYK  ANGIELSKI

  1. Dąbrowska – Górska Anna
  2. Demko Irena
  3. Gracz-Kowalczyk Anna
  4. Jabłońska – Warda Beata
  5. Kasprowiak Maria
  6. Motyka Monika
  7. Siama Karina
  8. Styp-Rekowska Jolanta
  9. Sztyber Anita
  10. Wizmur Katarzyna
  11. Żurek –Partyka Barbara

JĘZYK ROSYJSKI

  1. Adamowska Irena
  2. Demko Irena
  3. Dobke Aleksandra
  4. Kniaź Bernarda
  5. Krasucka Grażyna
  6. Maryńczak Kazimiera
  7. Dąbrowski Mariusz
  8. Rejment Aneta

JĘZYK NIEMIECKI

  1. Gasiński Piotr

 

MATEMATYKA

  1. Gregorowicz Joanna
  2. Krajewska Monika
  3. Kuryło Aleksandra
  4. Sokołowska-Signerska Hanna
  5. Stępień Małgorzata
  6. Turkoniak Małgorzata
  7. Warczak Tomasz
  8. Wdowiak Agnieszka

 

FIZYKA

  1. Pardo Dorota
  2. Kuryło Aleksandra
  3. Warczak Tomasz

 

CHEMIA

  1. Gejdel Justyna
  2. Włodarczak Teresa

 

GEOGRAFIA

  1. Krawczykiewicz Elżbieta
  2. Ratajczak  Izabela
  3. Szajda Beata
  4. Szymańska Lucyna

 

BIOLOGIA / PRZYRODA

  1. Daszyński Przemysław
  2. Jankowska Ilona
  3. Jaruszewska Lucyna
  4. Zęgota Katarzyna

 

HISTORIA /WOS

  1. Kościelska Agnieszka
  2. Krawczykiewicz Elżbieta
  3. Kuźmiuk Zbigniew
  4. Treder Mariola
  5. Wolińska Anna

INFORMATYKA

  1. Leyk-Latowska Ewa
  2. Piotrowska Dorota
  3. Warczak Tomasz

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  1. Szymańska Lucyna

BIBLIOTEKA

  1. Kić Beata
  2. Knigawka Katarzyna
  3. Szafarz Ewa

 

ŚWIETLICA

  1. Zyber Katarzyna
  2. Stenka Dorota
  3. Myk Małgorzata
  4. Nowak Małgorzata

 

LOGOPEDA

  1. Jabłońska – Makowska Martyna

 

PEDAGODZY / PSYCHOLOG

  1. Jochimek Magdalena
  2. Kokorzycka Allicja
  3. Łada Ariadna
  4. Wałęsa Agnieszka
  5. Wojda Agnieszka

 

KATECHEZA / ETYKA

  1. Heese Gabriela
  2. Kuliński Wojciech
  3. Lojtek Andrzej
  4. Baniecki Arkadiusz
  5. Gazda Monika

 

PLASTYKA , MUZYKA, PRACE TECHNICZNE

  1. Baniecki Arkadiusz
  2. Piotrowska Dorota
  3. Walukiewicz – Żebracka Teresa
  4. Zalewska Katarzyna

 

NAUCZANIE ZINTEGROWANE     

  1. Bielińska Alina
  2. Dawszewska Bożena
  3. Gawrońska Agnieszka
  4. Golińska Karolina
  5. Grzyb Anna
  6. Jeziorska Joanna
  7. Jura-Ilis Ewa
  8. Kruczkowska Eliza
  9. Puchalska Iwona
  10. Wdziękońska Anna

 

WYCHOWAWCY INTERNATU

  1. Gołębiewska Teresa – kierownik
  2. Czaja Anna
  3. Jażdźewski Piotr
  4. Kulbicka Maria
  5. Pawłowska Maria
  6. Szupiluk Andrzej
  7. Wałęsa Agnieszka
  8. Rogożeński Jarosław
  9. Krzyżanowska Bożena

 

 

TRENERZY

PIŁKA RĘCZNA          

           

  1. Biernacki Leszek
  2. Biernacki Szymon
  3. Bochińska Maria
  4. Bonisławski Jakub
  5. Gacyk Tomasz
  6. Mońko Marek
  7. Radecki Karol
  8. Zelent Piotr
  9. Zygmunt Tomasz

PIŁKA  NOŻNA

  1. Borkowski Tomasz
  2. Czaja Piotr
  3. Frydrych Jakub
  4. Gemborys Maciej
  5. Gierszewski Mieczysław
  6. Górski Artur
  7. Grzegorczyk Grzegorz
  8. Hartman Szymon
  9. Janczak Krzysztof
  10. Jędrzejczyk Robert
  11. Krajewski Janusz
  12. Gajowniczek Łukasz

 

GIMNASTYKA

  1. Dancewicz Tomasz
  2. Filowiat Arkadiusz
  3. Golasz Halina
  4. Kaśków Andrzej
  5. Kochanowicz Andrzej
  6. Koperski Adam
  7. Kruczkowski Dariusz
  8. Laskowski Damian
  9. Maciejewski Maciej
  10. Miłańska Marlena
  11. Mikołajek Piotr
  12. Potylicki Krzysztof
  13. Słodkowski Czesław
  14. Supińska Agnieszka
  15. Supińska Agata
  16. Sztetner Anna

LA

  1. Dziąba Bogusław
  2. Kańska Aneta
  3. Kański Ryszard
  4. Krawczak Tomasz
  5. Majchrzak Katarzyna
  6. Pogorzelska Małgorzata
  7. Prokop Wojciech
  8. Ratajczak Maciej
  9. Szałach Krzysztof
  10. Walczak Aleksandra
  11. Walczak Leszek

PŁYWANIE

  1. Filipczuk Piotr
  2. Gorczyca Przemysław
  3. Kamińska Beata
  4. Kasprowicz Agnieszka
  5. Kostrzewa -Cembor Urszula
  6. Kret Paulina
  7. Lewandowska Agata
  8. Łuczak Igor
  9. Majewski Michał
  10. Maksim Hanna
  11. Mikicin Arkadiusz
  12. Olejniczak Izabela
  13. Rząsa Piotr
  14. Stopiński Józef
  15. Szargiej Anna

 

JUDO

  1. Rybak Andrzej
  2. Smaruj Mirosław

 

KOSZYKÓWKA

  1. Skiba Marcin

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  1. Cyperski Andrzej
  2. Lewandowicz Małgorzata
  3. Petkakis Małgorzata
  4. Szczepańska Alicja