UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Drodzy Rodzice,
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących
we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Mają ogromną przyjemność zaprosić dzieci w wieku 5 – 6 lat na cykl zajęć w ramach projektu: „Lekkoatletyczne soboty”.


Ruchowe zajęcia ogólnorozwojowe o charakterze lekkoatletycznym poprowadzą doświadczeni nauczyciele WF, trenerzy, w tym kadra naukowo-dydaktyczna oraz studenci AWFiS Gdańsk.
Celem naszych zajęć oprócz intensyfikacji rozwoju motorycznego jest przede wszystkim tworzenie pozytywnego nastawienia do podstawowego elementu zdrowego stylu życia – aktywności fizycznej.
Nasze zajęcia nawiązują do programów aktywizujących fizycznie dzieci pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zajęcia rozpoczną się w sobotę 4 lutego 2017, w godz. 1200-1300. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, obowiązują zapisy (zgłoszenie elektroniczne). Ilość miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: m.w.pogorzelska@gmail.com.
Lista zakwalifikowanych na zajęcia dzieci przedstawiona zostanie 31 stycznia 2017 (drogą mailową).

Aktualne informacje dotyczące organizacji zajęć dostępne są na stronie internetowej szkoły: http://zssio.com.pl/ w zakładce: lekkoatletyka oraz na stronie FB: https://www.facebook.com/lekkoatletykawzssio/
Miejsce odbywania się zajęć: Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących (zbiórka: duża sala gimnastyczna), Gdańsk Żabianka, ul. Subisława 22

Udział w Lekkoatletycznych Sobotach jest bezpłatny!

Gwarantujemy profesjonalizm, zaangażowanie kadry pedagogicznej oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi Państwa dziecka.

Ze sportowym pozdrowieniem
Małgorzata Pogorzelska – koordynator projektu
m.w.pogorzelska@gmail.com.

Harmonogram zajęć 2017:
luty (4,11,18,25)
marzec (4,11,18, 25)
kwiecień (1,8,22)
maj (13,20, 27)
czerwiec (3,10)