UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Listopadowe biegi przełajowe przebiegły pomyślnie pomimo jesiennej aury. W Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na starcie pojawili się wszyscy lekkoatleci szkoły podstawowej. Jak co roku gościem specjalnym zawodów była nasza klasa “0”. Po krótkim powitaniu i przedstawieniu przebiegu zawodów, dzieci udały się na przejście trasy, po czym rozgrzały mięśnie uczestnicząc w rozgrzewce.


Uczniowie startowali w następujących kategoriach wiekowych: klasy 0-II, klasy III-IV oraz klasy V-VI. Po biegu każdy uczestnik zawodów otrzymał sok, a najlepsi w swoich kategoriach wiekowych pamiątkowe medale. Wszystkich nagrodzono dyplomami.
Nad zdrowiem naszych uczniów czuwała nasza szkolna pielęgniarka p.Halinka. Zmagania i sukcesy dzieci na zdjęciach uwieczniła Mama Dawida z klasy IVB, p. Basia Panek oraz studentka AWFiS Karina Buczek. Wychowawcom oraz rodzicom dziękujemy za wspaniały doping oraz pomoc w organizacji i przebiegu zawodów.
Brawo dla dzieci za zaangażowanie i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!

klasy 0-II
Dziewczęta
1. Antosia Romowicz IA
2. Bianka Panek IA
3. Ewa Konoplis “0”

Chłopcy
1. Olek Rogala IA
2. Marcel Sieńko IIB
3. Jakub Biliński IIB

klasy III-IV
Dziewczęta
1. Paulina Trufanava IVB
2. Hania Pietrzak IIIB
3. Patrycja Bielawska IIIB

Chłopcy
1. Wiktor Lament IVB
2. Daniel Walas IVB
3. Ksawery Karmowski IIIB

klasy V-VI
Dziewczęta
1. Karolina Troll VB
2. Lena Bzdeń VB
3. Olga Kołodziejczyk VB

Chłopcy
1. Kacper Strusiński VIB
2. Bartosz Ptasiński VB
3. Dominik Abramowicz VIB

opracowała: Małgorzata Pogorzelska