UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

W ostatnim dniu listopada w naszym kąciku czytelniczo-wypoczynkowym gościliśmy zerówkowiczów na kolejnym spotkaniu z cyklu „Poczytaj mi, przyjacielu” 🙂 Wizyta maluchów była zaplanowana na piątek 24 XI – w przeddzień Dnia Pluszowego Misia, ale Paulinka Sławińska z klasy 3b G, która miała czytać rozchorowała się.

Na szczęście wyzdrowiała, a i nasz Miś biblioteczno-zerówkowy nie zapadł jeszcze w sen zimowy i spotkanie doszło do skutku 🙂 Paulina przeczytała dzieciom „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, których wysłuchały z zainteresowaniem i chętnie odpowiadały na przygotowane pytania. Tradycyjnie otrzymali nagrody zarówno ci, którzy dobrze odpowiadali, jak i ci którzy grzecznie słuchali, czyli wszyscy 🙂

Do zobaczenia wkrótce 🙂

Opracowała Ewa Szafarz