UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

We wtorek 21 listopada wspólnie z naszymi pomocnikami z Klubu Przyjaciół Biblioteki przygotowałyśmy okolicznościowe gazetki, które znalazły się na tablicy na parterze i przy schodach na I piętrze.

Oprócz informacji skąd wzięło się to przemiłe święto zamieściłyśmy zaproszenie do podzielenia się dobrym słowem i radosnym uśmiechem. Można było oderwać karteczkę z życzeniami i podarować ją wybranej osobie. Jak widać na zdjęciu życzenia zniknęły i mamy nadzieję, że uprzyjemniły ten świąteczny dzień niejednemu z Was 🙂 

Oprac. Ewa Szafarz