UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

25 listopada,  w Światowy Dzień Pluszowego Misia

byliśmy na Urodzinach Kubusia Puchatka J w Małej Bibliotece SP.

 

W ramach projektu bibliotecznego odbyły się zajęcia biblioteczne dla najmłodszych z udziałem Wolontariuszy Bibliotecznych z klasy 5A.

Dzieci z Kręgu Książki 2 A oraz  klasa 1 A poznały historię powstania Światowego Dnia Pluszowego Misia oraz wysłuchały fragmentów przygód Kubusia zaprezentowanych przez wolontariuszy Magdę Koniuszy i Igora Barcewicza.

Dzieci obejrzały fragmenty filmów i wspólnie zaśpiewały piosenki pochodzące z adaptacji filmowych przygód Słodkiego Misia 😉

Młode talenty malarskie  mogły narysować swojego Kubusia . Powstały bardzo ładne portrety Misia.

Młode talenty pisarskie mogły zaprezentować kolegom swoje pierwsze próby literackie – Marianna, Amelia, Laura i Jadzia przeczytały nam swoje wiersze albo zaśpiewały swoje piosenki . Brawo !!!

Na urodzinach nie mogło zabraknąć smakołyków – żelowych misiaczków. Były pyszne! Dzieci zapoznały się również z przepisem na Miodowe Ciasto – dostały przepis do domków.

Mamy nadzieję, że wspólne pieczenie ciasta z najbliższymi przyniosło wiele radości 🙂

To były udane urodziny ! ZOBACZCIE 🙂