UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

12 grudnia 2016 w Filharmonii Bałtyckiej odbyło się doroczne spotkanie Prezydenta Miasta z mieszkańcami Gdańska, podczas którego wolontariusze z naszej szkoły otrzymali dwie nagrody:

I miejsce w konkursie Szkoła Społecznie Wrażliwa – Gimnazjum nr 15 oraz Nagroda główna w konkursie Aktywni w Mieście 2016 w kategorii Wolontariat Szkolny dla Grupy Wolontariuszy ZSSiO za całokształt działań wolontaryjnych w roku 2016.

Naszą szkołę na uroczystej gali reprezentowali wolontariusze gimnazjum: Valentyna Iakovenko, Nicola Granica, Kamil Szulc oraz Dyrektor Szkoły p. Irena Adamowska i Katarzyna Zęgota -koordynator Szkolnego Wolontariatu.

Gratuluję sukcesu wszystkim naszym wolontariuszom!!!!!

Opracowała: Katarzyna Zęgota

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Spotkanie-Obywatelskie-Gdanszczan-Poznalismy-aktywistow-nagrodzono-wolontariuszy-ZOBACZ-relacje,a,66952