UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

10 listopada odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na schronisko dla zwierząt w Sopocie. Akcję zorganizowały klasa III c i III a SP wraz z wychowawcami. W domu dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały czerwone galaretki, które w szkole zostały ozdobione bitą śmietaną i biało – czerwonymi chorągiewkami.

Wszyscy ochoczo przystąpili do akcji zbierania pieniędzy, uczniowie z klasy III c i III a sprzedawali galaretki w kolorach barw narodowych. Za uzyskane pieniądze w kwocie 366 zł 32 gr, zostanie zakupiona karma i potrzebne artykuły dla zwierząt. 

Rodzicom, którzy wykonali galaretki i wszystkim zaangażowanym w akcję oraz ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Anna Grzyb

Eliza Kruczkowska