UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

W niedzielę  27 stycznia nasi pływacy  bardzo dobrze rozpoczęli tegoroczną rywalizację w Lidze Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 letnich w Pływaniu.

Po pierwszej rundzie która odbyła się w Słupsku  drużynowo uplasowaliśmy się na 1 miejscu .

Nasi medaliści:

Walerych Krzysztof dwa złote medale na 50m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym

Bieńkowski Mateusz dwa srebrne medale na 50m stylem motylkowym i 100m stylem grzbietowym

Zwara Julia srebrny medal na 100m stylem grzbietowym

Cytacki Fabian brązowy medal na 50m stylem motylkowym

Sztafeta dziewcząt (10 lat) złoty medal na dystansie 4×50 dowolnym w składzie: W.Ankier, L.Sulewska, O.Miłańska, M.Modzelewska

Sztafeta chłopców (10 lat) brązowy medal na dystansie 4×50 dowolnym w składzie: M.Matuszewski, Sz.Penk, M.Kłujszo, K.Walerych

Sztafeta dziewcząt (11 lat) srebrny medal na dystansie 4×50 dowolnym w składzie: K.Gwazdacz, M.Zielińska, J.Pioch, J.Zwara

Sztafeta chłopców (11 lat) brązowy medal na dystansie 4×50 dowolnym w składzie: M.Bieńkowski, Sz.Szczukowski, F.Romanowski, F.Cytacki

Gratulujemy zawodnikom i trenerom udanych startów i rekordów życiowych.

Rodzicom, dziękujemy za doping 😁👏😁👏