Uwaga Rodzice proszę o zapoznanie się z poniższym komunikatem dot. monitoringu wizyjnego w naszej szkole.

ZAŁĄCZNIK

 


UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

Miesięczne archiwum: Marzec 2018

Sygnały, że dziecko potrzebuje pomocy.

Szacuje się, że co piąty nastolatek ma objawy depresyjne. Co może je wywołać? Gdzie przebiega granica miedzy młodzieńczym buntem a depresja i zagrożeniem życia? Jak pomóc swojemu dziecku?

Czytaj dalej

Co to jest rak?

Rak to choroba, podczas której komórki w ciele rozrastają się w niekontrolowany sposób.  Prowadzi to do powstania guzów, które mogą rozsiać się na różne narządy.

Czytaj dalej

“Dziel się miłością…
Czy widziałeś kiedyś łąkę
usłaną cudownie czerwonymi makami?
Wszystkie – jak wspaniała, jedna rodzina –
wzrosły, nabierając barw miłości.
Rozdawajmy więc to, co w nas najpiękniejsze.”

Kochani Rodzice, Drogie Babcie i utalentowani kulinarnie Dziadkowie

Czytaj dalej

SZKOLNY PROGRAM PROFILAKTYCZNY W ZAKRESIE PROMOWANIA I WDRAŻANIA PRAWIDŁOWYCH METOD WYCHOWAWCZYCH W STOSUNKU DO DZIECI ZAGROŻONYCH PRZEMOCĄ W RODZINIE NA LATA 2017- 2020

Czytaj dalej

22 marca w naszej szkole odbył się I Festyn Wypieków zorganizowany przez  nauczycieli nauczania zintegrowanego oraz wolontariuszy z dziecięcego Hospicjum POMORZE DZIECIOM z Gdańska.   W tym dniu od godziny 12 można było spróbować wspaniałych i pysznych wypieków wykonanych przez rodziców oraz nasze kochane babcie. 

Czytaj dalej

Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących z Gdańska ( z kl.: VA, VI B SP nr 75, II A, II B, III C gim.) z
nauczycielem historii – Mariolą Treder na podsumowaniu etapu wojew. XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ” Poznajemy Ojcowiznę” w IKM – ie w Gdańsku 20.03.2018 r.

Czytaj dalej

W środę 21 marca klasa 1b SP wzięła udział w Przeglądzie Piosenek o Gdańsku. Była to już kolejna edycja przeglądu, organizowana w ramach projektu „Akademia Gdańskich Lwiątek”. W tym roku po raz pierwszy udział mogły wziąć klasy 1-3 szkoły podstawowej. Impreza odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności i trwała trzy dni. 

Czytaj dalej