UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

ZASADY REKRUTACJI

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją dot. COVID-19, informujemy, iż w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły przez kandydata/rodzica elektronicznie.
Wniosek taki, trafi do szkoły, a komisja rekrutacyjna będzie go rozpatrywała tak samo jak wniosek, który został złożony do szkoły w formie papierowej.
Wniosek przesłany elektronicznie będzie można wydrukować i rozpatrywać i przechowywać w postaci papierowej.
Do weryfikacji wniosków przesłanych elektronicznie, komisja rekrutacyjna nie potrzebuje żadnych dodatkowych dostępów (haseł, loginów).

Miesięczne archiwum: Luty 2020

Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku z nauczycielem historii – Mariolą Treder na podsumowaniu XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego im.Franciszka Mamuszki ( luty 2020 r., Miniteka Sopocka ).

Gratulujemy laureatom : Jakubowi z 5a ( SP nr 75 ), Natalii z 1a ( XII LO), Mateuszowi z 8b ( SP. nr 75 ) !

Czytaj dalej

Odpłatność za obiady marzec 2020 wynosi:

22 dni x 4,80 zł = 105,60 zł

PŁATNOŚĆ
DO 10.03.2020 r !!!
Tylko opłacenie obiadów pozwoli Tobie
na jego zjedzenie

Poniedziałek:

 • Zupa jarzynowa  300g
 • Gulasz z warzywami 140g
 • Kasza jęczmienna 240g
 • Surówka z ogórka kiszonego z cebulką 100g
 • Pieczywo
 • Kompot  200ml

Czytaj dalej

WSKAZÓWKI DLA NAUCZYCIELA DO WYKORZYSTANIA W PRACY:

 • Problem zawsze należy traktować poważnie – jeśli choć raz zbagatelizujemy problem dziecka, ono już więcej do nas nie przyjdzie, zostanie z nim samo, co może przyczynić się do zamknięcia w sobie, wycofania z życia towarzyskiego, a nawet depresji

Czytaj dalej

13 lutego 2020 r. uczniowie z klas O –III SP uczestniczyli w kolejnym koncercie muzycznym, z cyklu 5 audycji muzycznych pt.:” Pociąg Regio jak z nut” w wykonaniu wykwalifikowanych animatorów z Akademii Artystycznej ART2 YOU.

Czytaj dalej

14 lutego 2020 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Walentynki. Od 10 lutego była uruchomiona „poczta walentynkowa”. W piątek dzieciom zostały dostarczone listy walentynkowe. Każdy uczeń przebywający tego dnia w  świetlicy otrzymał walentynkowe serduszko z życzeniami. Były również zabawy towarzyskie  i integracyjne przy muzyce oraz czytanie wierszyków walentynkowych. Dzień przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze.

Czytaj dalej

Poniedziałek:

 • Zupa grzybowa z makaronem  300g
 • Piersi indyka w białym sosie brzoskwiniowo-porowym   140g
 • Kasza bul gur z zielonym groszkiem 240g
 • Ogórek konserwowy
 • Kompot  200ml

Czytaj dalej

Drodzy rodzice,

Uprzejmie informuję, że są jeszcze wolne miejsca na II część „ Szkoły dla rodziców. Rodzeństwo bez rywalizacji”. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie I podstawowej części. Zajęcia będą się odbywać w soboty. Start prawdopodobnie 22.02.2020. przed rozpoczęciem zajęć obowiązują indywidualne konsultacje z psychologiem.

Zapisy pod numerem 58 347 89 30

                                                                                                       Agnieszka Wałęsa

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat DBI przekroczył jej granice angażując państwa z całego świata.

Czytaj dalej

Dodatkowe ważne informacje:

 • oferta skierowana jest do dzieci, które do tej pory nie uczestniczyły w projekcie,
 • regularny udział w zajęciach „Lekkoatletyczne soboty” umożliwia uzyskanie dodatkowych punktów przy rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej o profilu lekkoatletycznym.

koordynator projektu: Małgorzata Pogorzelska

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa