UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali szereg atrakcji. Rodzice ze swoimi dziećmi zwiedzali szkołę. Oglądali pokazy gimnastyczne i judo. Bawili się w wodzie na szkolnej pływalni. Zasięgali porad u nauczycieli i trenerów. Dzieci mogły się wyhasać w Radosnej Szkole, wziąć udział w lekkoatletycznym torze przeszkód i zabawie w 3 Kosze.

Było też moc atrakcji w kąciku językowym. Na Gości czekało “Śniadanie Mistrzów”. Dzień należał do bardzo udanych. Zapraszamy do galerii zdjęć.