UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Zbliża się kolejny 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która od wielu lat intensywnie i z sukcesem gra również w naszej szkole. W tym dniu 14 stycznia 2018 w godz.11.00-14.00 na parterze szkoły odbędzie się szereg imprez m.in. pokazy gimnastyczne, słodka kawiarenka, loteria fantowa, kącik zabaw dla dzieci, malowanie twarzy, gry i zabawy matematyczne oraz językowe, zajęcia na basenie dla gości, kolorowe przeszkody dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej szkoły!!!!

Wolontariuszy WOŚP zapraszamy w tą niedzielę na zbiórkę i odprawę o godz 9.00 w sali 32, podczas której otrzymają pakiety wolontariusza oraz prowiant na drogę.
Dodatkowo w sobotę w sali BHP obok Muzeum Solidarności, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6 o godz.10.00 odbędzie się zebranie informacyjne dla wolontariuszy WOŚP. Zaznaczamy, że w sobotę nie będą wydawane pakiety wolontariuszy. Na spotkaniu będą omawiane kwestie rozliczenia puszek i bezpiecznego zbierania pieniędzy przez wolontariuszy.

Katarzyna Zęgota

Elżbieta Krawczykiewicz

HARMONOGRAM