UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

W niedzielę – 14 stycznia 2018 roku w całej Polsce odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra od wielu lat intensywnie i z sukcesem gra również w naszej szkole. W tym dniu, w godz.11.00-14.00, na parterze szkoły miały miejsce imprezy towarzyszące zbiórce. Zorganizowane zostały przez trenerów i dzieci pokazy gimnastyczne oraz zajęcia na basenie dla gości.

Cały czas trwała loteria fantowa. Było też wiele atrakcji dla najmłodszych – mieli swój kącik zabaw, malowanie twarzy i kolorowe tory przeszkód. Dla zainteresowanych były również przygotowane przez nauczycieli i dzieci gry i zabawy matematyczne oraz językowe. Goście mogli także spróbować smakołyków w słodkiej kawiarence. W czasie trwania imprezy wolontariusze z puszkami kwestowali na rzecz WOŚP.

W dniu tym o godzinie 9:00 miała także miejsce odprawa wolontariuszy WOŚP.           32 wolontariuszy odebrało pakiety oraz prowiant na drogę. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych kwestowali oni na ulicach Gdańska oraz Sopotu do późnych godzin wieczornych. Spotykali się z serdecznym przyjęciem i ogromną życzliwością ludzi, których w tym dniu jednoczył jeden cel – pomoc w wyrównywaniu szans leczenia noworodków.

W trakcie 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasi uczniowie wolontariusze zebrali do puszek kwotę 13 735, 98 zł !!!

Wszystkim   wolontariuszom, Dyrekcji, nauczycielom i trenerom, którzy wsparli  akcję serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również wszystkim rodzicom i sympatykom naszej szkoły za pomoc i datki wrzucane do puszek.

Opiekunowie szkolnego wolontariatu

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa