Uwaga Rodzice proszę o zapoznanie się z poniższym komunikatem dot. monitoringu wizyjnego w naszej szkole.

ZAŁĄCZNIK

 


UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

W niedzielę – 14 stycznia 2018 roku w całej Polsce odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra od wielu lat intensywnie i z sukcesem gra również w naszej szkole. W tym dniu, w godz.11.00-14.00, na parterze szkoły miały miejsce imprezy towarzyszące zbiórce. Zorganizowane zostały przez trenerów i dzieci pokazy gimnastyczne oraz zajęcia na basenie dla gości.

Cały czas trwała loteria fantowa. Było też wiele atrakcji dla najmłodszych – mieli swój kącik zabaw, malowanie twarzy i kolorowe tory przeszkód. Dla zainteresowanych były również przygotowane przez nauczycieli i dzieci gry i zabawy matematyczne oraz językowe. Goście mogli także spróbować smakołyków w słodkiej kawiarence. W czasie trwania imprezy wolontariusze z puszkami kwestowali na rzecz WOŚP.

W dniu tym o godzinie 9:00 miała także miejsce odprawa wolontariuszy WOŚP.           32 wolontariuszy odebrało pakiety oraz prowiant na drogę. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych kwestowali oni na ulicach Gdańska oraz Sopotu do późnych godzin wieczornych. Spotykali się z serdecznym przyjęciem i ogromną życzliwością ludzi, których w tym dniu jednoczył jeden cel – pomoc w wyrównywaniu szans leczenia noworodków.

W trakcie 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasi uczniowie wolontariusze zebrali do puszek kwotę 13 735, 98 zł !!!

Wszystkim   wolontariuszom, Dyrekcji, nauczycielom i trenerom, którzy wsparli  akcję serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również wszystkim rodzicom i sympatykom naszej szkoły za pomoc i datki wrzucane do puszek.

Opiekunowie szkolnego wolontariatu