Uwaga Rodzice proszę o zapoznanie się z poniższym komunikatem dot. monitoringu wizyjnego w naszej szkole.

ZAŁĄCZNIK

 


UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

6 grudnia świętowaliśmy w naszej świetlicy mikołajki. Odbyły się różne zabawy, które integrowały grupę. Dzieci czytały mikołajkowe historie oraz został rozstrzygnięty konkurs pt. „ Portret Mikołaja”. Nagrodzone prace są do obejrzenia w świetlicy. Prace były niezwykle pomysłowe!

Czytaj dalej

🎄🎄Eko Choinka klasy 2B SP🎄🎄

Dzieci z klasy 2b SP przez ostatnie dni dzielnie pracowały nad projektem Eko Choinki. Praca została wykonana z materiałów ekologicznych poddawanych recyclingowi.
Choinka bierze udział w konkursie organizowanym przez Aquapark Sopot.
Jednym z etapów jest głosowanie na portalu społecznościowym.
Zachęcamy do oddania głosu na naszą Eko Choinkę 🙂
Karolina Golińska

Czytaj dalej

Na sportowo i z dużymi sukcesami rozpoczęli sezon zimowy najmłodsi lekkoatleci naszej szkoły.
Podczas Halowych Mistrzostw Gdańska,które odbyły się 30.11.2019r. na obiektach gdańskiej AWFiS naszą szkołę reprezentowało czternaścioro uczniów.

Czytaj dalej

Uwaga !!!

W dniu 19.12.2019 r obiady będą wydawane do godziny 14.15

7 grudnia 2019 odbyła się Gala Stypendystów Prezydenta Miasta Gdańska w kategorii naukowej za rok szkolny 2018/2019. Z naszej szkoły SP 75 stypendium w kategorii II z rąk pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz  otrzymali: Marta Janus, klasa 5b oraz Andrzej Boguszewski. Stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

Dnia 29 listopada 2019 roku w świetlicy odbyły się “Andrzejki”. Dzieci zpoznały się ze zwyczajami i obyczajami andrzejkowymi. Najciekawsze wróżby zostały wykorzystane we wspólnej zabawie.

                                                                                    Katarzyna Zyber.

26 listopada odbył się konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”, w którym udział wzięli również uczniowie ZSSiO. Patronaty honorowe nad konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki

i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ośrodek Rozwoju Edukacji. Partnerami projektu są: NSZZ Solidarność oraz Instytut Pamięci Narodowej

Agnieszka Kościelska

25 listopada obchodziliśmy w świetlicy ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.Dzieci zapoznały się z historią powstania tego dnia.Poznały słynne misie, które pojawiły się na przestrzeni dziesięcioleci w literaturze, telewizji (dobranocki) i filmie.Dzieci prezentowały w konkursie krasomówczym historię własnych misiaków.Najciekawsze prezentacje zostały wyróżnione:Oliwiera Sadłowskiego z kl.1b, Antka Jóźko z kl.2a,Amelki Kowalczyk z kl.2a, Marysi Wrony z kl.2a, Oli Grzeli z kl.2b, Liliany Dubiel z kl.3a, Natalki Stenki z kl.3a. Odbyła się parada misiów, czytanie misiowych historii i kolorowanie różnych misiów.

Czytaj dalej

Poniedziałek:

  • Zupa kapuśniak na wędzonce 300g
  • Indyk w sosie brzoskwiniowo-porowym 140g
  • Ryż  220g
  • Pieczywo
  • Woda z pomarańczą 200ml

Czytaj dalej