WEWNĘTRZNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZSSiMS w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID -19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Zespołu Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku przy ul. Subisława 22 obowiązujące od 1 września 2020 roku.

Procedury bezpieczeństwa ZSSiMS

Kolejne sukcesy naszych uczniów, zawodniczek i zawodników ZSS i MS reprezentujących barwy klubowe MKS Gdańsk!!!
W dniach 20-22.11.2020 r., w Szczecinie odbywają się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zaodach bierze udział nasza liczna reprezentacja.
W pierwszym dniu zawodów, w wieloboju pokazaliśmy się z jak najlepszej strony. Brązowy medal zdobyła Milena Włodarska, 5 m-ce Mają Siemienicka, 7 m-ce Pola Zdanowska, 9 m-ce Lidia Melzacka 👍😀

Czytaj dalej

Sytuacja dzieci i młodzieży podczas pandemii

Bezpośrednio po ogłoszeniu zamknięcia szkół dzieciom i młodzieży towarzyszyły radość i euforia, ogólne szczęście. Szkoła jest obowiązkiem, a mało która osoba lubi obowiązki, więc każda szansa na możliwość ich niewypełniania jest atrakcyjna. Ten stan nie trwa jednak długo. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że kryzys pojawia się nagle, w wyniku nieprzewidzianych okoliczności i charakteryzuje się tym, że dotychczasowe strategie przestają być skuteczne.

Czytaj dalej

22-23.11.2020  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szczecinie. Mamy 🥉 medal i 4 uczennice z naszej szkoły znalazły się w pierwszej dziesiątce na 80 startujących. Gratulacje 💖💖💖
📷 H.Golasz

W 2021 roku egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny będą przeprowadzone wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej. MEiN opracowało propozycję wymagań egzaminacyjnych z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, które będą poddane publicznej dyskusji. Zmianie powinny ulec również arkusze egzaminacyjne. Do końca grudnia będą gotowe przepisy, a także aneksy do informatorów, dzięki którym można spokojnie przygotować się do egzaminów.

Czytaj dalej

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

uprzejmie informuję, że jestem do Państwa dyspozycji na GPE i TEAMS codziennie w godzinach 11.00 – 16.00. Istnieje również mozliwość spotkania osobiestego na terenie szkoły w piątek 20.11. i w poniedziałek 23.11 w godzinach 10.00 – 15.00.

Serdecznie zachęcam do kontaktu

Agnieszka Wałęsa

 

Szanowni Państwo, 

Informujemy, iż w naszej szkole jest możliwość konsultacji z psychologiem szkolnym Martą Mierzejewską. Kontakt jest możliwy poprzez platformę GPE, a także spotkanie online poprzez aplikację TEAMS po wcześniejszym umówieniu.

W pilnych, uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość spotkania osobistego w gabinecie.

psycholog -M. Mierzejewska

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice, 

Uprzejmie informuję, że jestem do Państwa dyspozycji na GPE i TEAMS od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 – 15.00 zaś w piątek w godzinach 16.00 – 17.00. Istnieje również możliwość spotkania osobistego na terenie szkoły we wtorek 24.11. i w czwartek 26.11 w godzinach 9.00 – 15.00.

Serdecznie zachęcam do kontaktu

                                                                                                                  Alicja Kokorzycka – pedagog szkolny

 Poniedziałek :

  • Zupa kalafiorowa  300g
  • Gulasz z warzywami 100g
  • Kasza gryczana 240g
  • Surówka z ogórka kiszonego z marchewką 100g
  • Pieczywo
  • Woda z pomarańczą i miętą 200ml

Czytaj dalej

7 listopada 2020 roku nasza uczennica klasy 1A L1 MAJA KRZYSIAK podczas X Ogólnopolskiego Turnieju razem ze swoją formacją zajęła 2 miejsce w kategorii taniec współczesny, a chwilę wcześniej podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Baletowej zdobyła z grupą 3 złote i 1 brązowy medal w kategoriach: taniec współczesny i jazz
GRATULACJE 💖💖💖

19 listopada 2020r.  odbędą się spotkania online wychowawców z rodzicami oraz spotkanie dyrektora ZSSiMS i egzaminatorów maturalnych z rodzicami uczniów klas IIILO.

W dniach 7-8 listopada 2020 roku w Hali im. Leszka Blanika w Gdańsku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn.
📌 ŁUKASZ PALUSZKIEWICZ – 8. miejsce w wieloboju, 6. miejsce koń z łękami, 4. miejsce poręcze
📌 JAN WYSOCKI – 12. miejsce w wieloboju, 8. miejsce ćwiczenia wolne, 8. miejsce kółka
Drużyna w składzie Paweł Kaśków, Łukasz Paluszkiewicz, Paweł Wiszniewski i Jan Wysocki zajęła 3. miejsce w klasyfikacji ekip kategorii seniora.
📌 Wśród juniorów bardzo dobry start zaliczył JAKUB PAWŁOWSKI. Jakub w wieloboju uplasował się na 6. miejscu. Dodatkowo w finałach zdobył srebro na kółkach, brąz na koniu z łękami, oraz 6. miejsce na skoku.
📌 Na pochwały zasłużył także PAWEŁ KLIMCZUK. Prócz 7. miejsca w wieloboju Paweł zdobył brązowy medal na ćwiczeniach wolnych i poręczach oraz plasował się na 6. miejscu na kółkach.
📌 W wieloboju startował także ADRIAN KWIETNIEWSKI (18. miejsce).
Drużyna w składzie Jakub Pawłowski, Paweł Klimczuk, Adrian Kwietniewski oraz Szymon Wilde zdobyła 3. miejsce w klasyfikacji ekip kategorii juniora.
GRATULACJE DLA UCZNIÓW I TRENERÓW 👏🌹💖🏆

Przypominamy, że można jeszcze zgłaszać się do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o USA dla klas 7-8 SP i klas LO. Konkurs (w formie quizu) odbędzie się on-line 1 grudnia o godz. 12.00. Chętnych uczniów zapraszamy do kontaktu z p. Celiną Czyszczoń lub p. Eweliną Miotk poprzez GPE lub Microsoft Teams.

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa