WEWNĘTRZNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZSSiMS w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID -19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Zespołu Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku przy ul. Subisława 22 obowiązujące od 1 września 2020 roku.

Procedury bezpieczeństwa ZSSiMS

Organizacja pracy szkoły 01.02-14.02.2021 ZSSiMS

Organizacja pracy szkoły 01.02-14.02.2021 ZSSiMS

Organizacja pracy szkoły 15-28.02.2021 ZSSiMS

Organizacja pracy szkoły 1.03-12.03.2021 ZSSiMS

Organizacja pracy szkoły 15.03-28.03.2021 ZSSiMS

Organizacja pracy szkoły 22.03-09.04.2021 ZSSiMS

Poniedziałek :

 • Zupa pieczarkowa z ziemniakami    300g
 • Kurczak w sosie curry 140g
 • Ryż z warzywami 220g
 • Surówka z kapusty pekińskiej z papryką 100g
 • Pieczywo
 • Kompot 200ml

Czytaj dalej

Zgodnie w wytycznymi MEiN od 17 maja 2021 w klasach IV- VIII SP Nr 75 oraz w klasach I – II LO obowiązują zajęcia hybrydowe dla uczniów.  Poniżej harmonogram zajęć:

W okresie od  7 maja 2021 roku w klasach 1 – 3 Sportowej Szkoły Podstawowej nr 75 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego obowiązuje STACJONARNY TRYB NAUKI.

1.Uczniowie klas 1 – 3 korzystają z wyznaczonych sal lekcyjnych – do każdej klasy przypisana została osobna sala.

Poniżej przydział sal lekcyjnych dla poszczególnych klas:

 1. Obowiązuje zasada – każda grupa uczniów w trakcie przebywania w szkole ma ograniczoną do minimum możliwość kontaktu z pozostałymi klasami.
 2. Podczas pobytu w szkole, nauczycieli i uczniów obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk, każdorazowa dezynfekcja rąk po wejściu z korytarza do sali lekcyjnej, świetlicy lub stołówki, zasłanianie ust podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

ORGANIZACJA PRACY ŚWIETLICY

 

 1. Świetlica szkolna pracuje w dotychczasowych godzinach od 06.30 -17.00
 2. Ze świetlicy szkolnej korzystają w miarę możliwości:

– na poziomie 200 w segmencie B – klasy drugie i trzecie oraz s. 27

– w świetlicy szkolnej w segmencie A – klasy pierwsze

Wtorek:

 • Zupa jarzynowa zabielana ( seler, mleko) 300g
 • Kotlet mielony ( jajka, gluten) 100g
 • Ziemniaki z koperkiem   260g
 • Surówka z buraczków 100g
 • Pieczywo
 • Kompot  200ml

Czytaj dalej

Patryk Dobek (Absolwent naszej szkoły) wraz z Joanną Jóźwik zdobyli złoto na Mistrzostwach Świata Sztafet w Chorzowie – 2x2x400🔥🔥🔥
Gratulujemy ❗❗❗

Nasi Absolwenci szkoły:
🔥Karolina Urban
🔥Cyprian Mrzygłód
🔥Dawid Wegner
w składzie Reprezentacji Polski na 21.Puchar Europy w Rzutach który odbędzie się w Chorwacji ❗❗❗

W tym roku po raz siódmy odbędzie się wielka, rowerowa zabawa dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Każdy uczeń, który w maju dotrze do szkoły rowerem, hulajnogą, na rolkach lub deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Doskonale łączy zabawę z rywalizacją, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Jej celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz zrównoważonej mobilności wśród dzieci.

 

Trener reprezentacji Polski do lat 15, Rafał Lasocki, powołał Krystiana Niepsuja, Daniela Mikołajewskiego, Mateusza Ryszewskiego oraz Jakuba Oleksiewicza 👏👏👏

Do UKS LOTOS Gdańsk trafili z:
Krystian Niepsuj ↔️ GTS Pruszcz Gdański
Daniel Mikołajewski ↔️ Jaguar Gdańsk
Mateusz Ryszewski ↔️ Jaguar Gdańsk
Jakub Oleksiewicz ↔️ MKS Chojniczanka 1930 Chojnice

Ponadto w zgrupowaniu udział wezmą: absolwent UKS Fryderyk Misztal (który gra obecnie w Legia Warszawa), Bartosz Borkowski, wychowanek APLG/Jaguara Gdańsk (aktualnie Lechia Gdańsk), Patryk Drygiel wychowanek Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego (aktualnie Jagiellonia Białystok) 🔥🔥🔥

W tym miejscu warto podkreślić, że wszyscy piłkarze są podopiecznymi programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM ⚽⚽⚽

Założenia programu i współpracy z Pomorski Związek Piłki Nożnej przynoszą efekty ❗❗ Wyróżniający się zawodnicy z ośrodków Piłkarskiej Przyszłości z LOTOSEM trenujący na co dzień w ramach klas sportowych Pomorskiego Związku zostali dostrzeżeni przez trenera kadry Polski 🇵🇱
Ogromne gratulacje 👏

📌 Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczennica klasy II M L1 PAULINA CIERPIAŁOWSKA w wyścigu finałowym na 50 m st. motylkowym wypełniła minimum kwalifikujące ją do Mistrzostw Europy Juniorów w Rzymie
Wielkie gratulacje dla trenera Artura Mikicina
📌 Ze świetnej strony zaprezentowali się uczennica klasy VIII ALEKSANDRA SZARGIEJ, uczniowie klasy II ML1 MATEUSZ KOWALSKI oraz PRZEMYSŁAW JANKOWSKI, którzy swoje umiejętności pokazali w finałach “b” na 200 m st. grzbietowym.
Ola – podopieczna trenerki Anny Szargiej ukończyła wyścig na miejscu 20.
Mateusz po bardzo emocjonującej walce zajął 13. miejsce
Przemek ostatecznie uplasował się na miejscu 18.
❤🏊❤🏊❤ GRATULUJEMY ❤🏊❤🏊❤

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa