PŁYWANIE

UWAGA! Informujemy, że w związku z zamknięciem pływalni przy ul. Subisława 22 zmienia się harmonogram testów sprawnościowych z pływania w dn. 05.06.2021 r. do I klasy ponadpodstawowej mistrzostwa sportowego.
– zbiórka oraz testy sprawnościowe na lądzie o godzinie 9.00 przy budynku szkoły na ul. Subisława 22
– testy sprawnościowe w wodzie o godz. 13.00 na pływalni przy AWFiS Gdańsk na ul. Kazimierza Górskiego 1.
Za nieudogodnienia przepraszamy. W razie pytań prosimy o kontakt – tel. 663289875 Michał Majewski

Ucz. klasy II M L1 PAULINA CIERPIAŁOWSKA w składzie reprezentacji kraju na:
?Mistrzostwa Europy Juniorów w Rzymie oraz
?Mistrzostwa Świata Juniorów w Kazaniu
Gratulujemy ❗❗❗ i trzymamy kciuki za występy???

W sobotę 20.02.2021 na pływalni Rafa w Lęborku odbyły się zawody ,,Liga Młodzików Województwa Pomorskiego” w pływaniu.
W klasyfikacji drużynowej zajmujemy 1 miejsce po 1 rundzie zawodów. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt 13 letnich Julia Zwara jest na 1 miejscu, oraz Krzysztof Walerych wśród chłopców 12 letnich.
Indywidualnie medale wywalczyli:
?Maria Modzelewska 100 mot.
? Krzysztof Walerych 400 dow. i 100 kl.
?Julia Zwara 200 grzb.
? Filip Staroń 100 kl.
? Gabriela Chabowska 100 mot.
? Mateusz Bieńkowski 200 grzb.
? Julia Zwara 400 dow.
? Małgorzata Zielińska 100 kl.

Z dumą informujemy o powołaniach naszych uczniów szkolonych w ramach SMS do Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów:

?Kadra Narodowa Seniorów:
?Paulina Cierpiałowska

?Kadra Narodowa Juniorów:
?Waleria Bubnowicz
?Filipiak Maciej
?Siedlewska Marcelina
?Parol Olga
?Filipiak Mikołaj
?Batóg Dominika
?Cierpiałowska Paulina
?Hebel Natalia
?Ćwiek Błażej
?Hebel Maciej
?Jankowski Przemysław
?Kowalski Mateusz
?Nowacki Błażej
?Weckwert Iga
?Woźnica Milena

?Gratulujemy trenerom i zawodnikom ?

?Podsumowując…
Jesteśmy dumni ❗❗❗
Podczas rozgrywanych w grudniu Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych nasi uczniowie zdobyli łącznie:
31 medali – 17 złotych 9 srebrnych  5 brązowych
Wystąpili w 63 finałach A
Poprawili 8 Rekordów Polski ??
GRATULACJE DLA UCZNIÓW I TRENERÓW ❗❗❗

Ucz. Mikołaj Filipiak wygrywa na dystansie 1500 m st dow i zdobywa swój trzeci złoty medal ?na tych mistrzostwach???.
Mikołaj został najlepszym zawodnikiem Mistrzostw?????Mikołaj ‼️ trener Artur Mikicin‼️- czapki z głów ??.

Mikołaj Filipiak zdobył złoty medal na 400 kraulem oraz Rekord Polski
Gratulacje dla ucznia i trenera Artura Mikicina ??????

➡ Mikołaj Filipiak potwierdza świetną dyspozycję zdobywając złoty medal na 200 m st. dowolnym???? (trener Artur Mikicin).
➡ Waleria Bubnowicz – podopieczna trenera Michała Majewskiego zdobywa złoty medal na 50 m st. dowolnym,
?Aleksandra Szargiej zajmuje 4. miejsce na 200 m st. grzbietowym
?Agnieszka Rudomina również czwarte miejsce na 200 m st. dowolnym – podopieczne trenerki Anny Szargiej
?Maciej Filipiak zakończył swój wyścig na 50 m st klasycznym na 6. miejscu ?- trener Michał Majewski

Czytaj dalej

?Wspaniała wiadomość z Olsztyna?
Uczennica klasy II M L1 Iga Weckwert wywalczyła srebrny medal na 50 m st. grzbietowym podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu ??? gratulacje dla Igi i trenera Artura Mikicina ???

?Zimowe Mistrzostwa Polski za nami?❗
Zdobyliśmy łącznie:
✅ 23 medale, w tym 12 złotych , 7 srebrnych , cztery brązowe
✅ 7 Rekordów Polski???, w tym 4 indywidualne Pauliny Cierpiałowskiej
GRATULACJE ❗❗❗

Rewelacyjne starty naszych zawodników podczas ogólnopolskich  zawodów pływackich Otylia Swim Cup, które odbyły się na pływalni
FLOATING ARENA MOSRiR w Szczecinie.
Drużynowo zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji medalowej rocznika 2008, zdobywając łącznie 8 medali (4 złotych, 2 srebrny i 2 brązowe).
Na wyróżnienie zasługuje Mateusz Bieńkowski który zdobył trzy złote medale na 50, 100, 200m stylem grzbietowym!!!! poprawiając swoje rekordy życiowe.

Czytaj dalej

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa