UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

ZASADY REKRUTACJI

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją dot. COVID-19, informujemy, iż w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły przez kandydata/rodzica elektronicznie.
Wniosek taki, trafi do szkoły, a komisja rekrutacyjna będzie go rozpatrywała tak samo jak wniosek, który został złożony do szkoły w formie papierowej.
Wniosek przesłany elektronicznie będzie można wydrukować i rozpatrywać i przechowywać w postaci papierowej.
Do weryfikacji wniosków przesłanych elektronicznie, komisja rekrutacyjna nie potrzebuje żadnych dodatkowych dostępów (haseł, loginów).

JĘZYK POLSKI

  1. Gawrońska Wiesława
  2. Herman Wiesława
  3. Knast Zofia
  4. Krysiewicz- Uranowska Danuta
  5. Mianowska Agnieszka
  6. Porożyńska Aleksandra
  7. Skorecka Iwona
  8. Swystun Katarzyna
  9. Witkowska – Świtun Ewa

JĘZYK  ANGIELSKI

  1. Dąbrowska – Górska Anna
  2. Demko Irena
  3. Gracz-Kowalczyk Anna
  4. Jabłońska – Warda Beata
  5. Kasprowiak Maria
  6. Motyka Monika
  7. Siama Karina
  8. Styp-Rekowska Jolanta
  9. Sztyber Anita
  10. Wizmur Katarzyna
  11. Żurek –Partyka Barbara

JĘZYK ROSYJSKI

  1. Adamowska Irena
  2. Demko Irena
  3. Dobke Aleksandra
  4. Kniaź Bernarda
  5. Krasucka Grażyna
  6. Maryńczak Kazimiera
  7. Dąbrowski Mariusz
  8. Rejment Aneta

JĘZYK NIEMIECKI

  1. Kulka Ewa

 

MATEMATYKA

  1. Gregorowicz Joanna
  2. Krajewska Monika
  3. Kuryło Aleksandra
  4. Sokołowska-Signerska Hanna
  5. Stępień Małgorzata
  6. Turkoniak Małgorzata
  7. Pieńkowska Agnieszka

 

FIZYKA

  1. Pardo Dorota
  2. Kuryło Aleksandra

 

CHEMIA

  1. Gejdel Justyna
  2. Włodarczak Teresa

 

GEOGRAFIA

  1. Krawczykiewicz Elżbieta
  2. Ratajczak  Izabela
  3. Szajda Beata
  4. Szymańska Lucyna

 

BIOLOGIA / PRZYRODA

  1. Daszyński Przemysław
  2. Jankowska Ilona
  3. Jaruszewska Lucyna
  4. Zęgota Katarzyna

 

HISTORIA /WOS

  1. Kościelska Agnieszka
  2. Krawczykiewicz Elżbieta
  3. Kuźmiuk Zbigniew
  4. Treder Mariola
  5. Wolińska Anna

INFORMATYKA

  1. Ewa Leyk-Latowska
  2. Bożena Dawszewska
  3. Piotrowska Dorota

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  1. Szymańska Lucyna

BIBLIOTEKA

  1. Kić Beata
  2. Knigawka Katarzyna
  3. Szafarz Ewa

 

ŚWIETLICA

  1. Zyber Katarzyna
  2. Stenka Dorota
  3. Myk Małgorzata
  4. Nowak Małgorzata

 

LOGOPEDA

  1. Daria Doruch

 

PEDAGODZY / PSYCHOLOG

  1. Marta Mierzejewska
  2. Kokorzycka Allicja
  3. Wałęsa Agnieszka
  4. Wojda Agnieszka

 

KATECHEZA / ETYKA

  1. Puchalska Ewelina
  2. Kuliński Wojciech
  3. Lojtek Andrzej
  4. Baniecki Arkadiusz
  5. Gazda Monika
  6. Michalska Magdalena

 

PLASTYKA , MUZYKA, PRACE TECHNICZNE

  1. Baniecki Arkadiusz
  2. Piotrowska Dorota
  3. Walukiewicz – Żebracka Teresa
  4. Adamowska Katarzyna

 

NAUCZANIE ZINTEGROWANE     

  1. Jabłońska- Makowska Martyna
  2. Gawrońska Agnieszka
  3. Golińska Karolina
  4. Grzyb Anna
  5. Jeziorska Joanna
  6. Jura-Ilis Ewa
  7. Kruczkowska Eliza
  8. Puchalska Iwona
  9. Wdziękońska Anna

 

WYCHOWAWCY INTERNATU

  1. Gołębiewska Teresa – kierownik
  2. Czaja Anna
  3. Jażdźewski Piotr
  4. Kulbicka Maria
  5. Pawłowska Maria
  6. Szupiluk Andrzej
  7. Wałęsa Agnieszka
  8. Rogożeński Jarosław
  9. Krzyżanowska Bożena

 

 

TRENERZY

PIŁKA RĘCZNA          

           

  1. Biernacki Leszek
  2. Biernacki Szymon
  3. Bochińska Maria
  4. Bonisławski Jakub
  5. Pepliński Bartłomiej
  6. Mońko Marek
  7. Radecki Karol
  8. Zelent Piotr
  9. Zygmunt Tomasz

PIŁKA  NOŻNA

  1. Borkowski Tomasz
  2. Czaja Piotr
  3. Frydrych Jakub
  4. Gemborys Maciej
  5. Gierszewski Mieczysław
  6. Górski Artur
  7. Grzegorczyk Grzegorz
  8. Hartman Szymon
  9. Janczak Krzysztof
  10. Kosznicki Artur
  11. Krajewski Janusz
  12. Gajowniczek Łukasz
  13. Szwarc Andrzej
  14. Żuchowski Michał

 

GIMNASTYKA

  1. Dancewicz Tomasz
  2. Filowiat Arkadiusz
  3. Golasz Halina
  4. Maciejewski Maciej
  5. Miłańska Marzena
  6. Potylicki Krzysztof
  7. Słodkowski Czesław
  8. Supińska Agnieszka
  9. Supińska Agata
  10. Sztetner Anna
  11. Durka Adrian
  12. Kreft Piotr
  13. Tomaszewska Paulina
  14. Łyszczarz Marek

LA

  1. Kwiatkowski Bernard
  2. Kańska Aneta
  3. Kański Ryszard
  4. Krawczak Tomasz
  5. Majchrzak Katarzyna
  6. Pogorzelska Małgorzata
  7. Prokop Wojciech
  8. Ratajczak Maciej
  9. Szałach Krzysztof
  10. Walczak Aleksandra
  11. Walczak Leszek
  12. Sękowska Anna

PŁYWANIE

  1. Filipczuk Piotr
  2. Kamińska Beata
  3. Kasprowicz Agnieszka
  4. Kostrzewa -Cembor Urszula
  5. Lewandowska Agata
  6. Łuczak Igor
  7. Maksim Hanna
  8. Mikicin Rafał
  9. Olejniczak Izabela
  10. Stopiński Józef
  11. Szargiej Anna

 

JUDO

  1. Rybak Andrzej
  2. Smaruj Mirosław

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  1. Rynkowski Piotr
  2. Lewandowicz Małgorzata
  3. Petkakis Małgorzata
  4. Szczepańska Alicja
  5. Rogożeński Jarosław

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa