Minęły kolejne miesiące . Jesteśmy coraz starsi i mądrzejsi, poznaliśmy już 10 liter i potrafimy czytać krótkie wyrazy. Braliśmy udział w wykładach na AWFie w ramach PAD, wspólnie z kl.IIc LO uczestniczyliśmy w lekcji przyrody o ssakach przeprowadzonej w auli oliwskiego ZOO.

Aby poznać i zrozumieć sztukę braliśmy udział w cyklicznych koncertach muzyki klasycznej ”Bajnutek”, a także pojechaliśmy do teatru Wybrzeże na sztukę pt. „Koziołek Matołek”.

Jeden z naszych kolegów Jakub Siemieniuk wygrał międzyszkolne eliminacje w konkursie recytatorskim a następnie zajął III miejsce w konkursie wojewódzkim.

W ramach zajęć z ciekawymi ludźmi, odwiedziła nas mama Alana mistrzyni europy w fitness i gimnastyce artystycznej ,obecnie trener polskiej kadry pani Żaneta Balsewicz.

Odwiedził nas Św. Mikołaj a w ramach prezentu świątecznego uczestniczyliśmy w warsztatach „Piernikowych”. Wszyscy bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem ozdabiali piernikowego bałwanka i choinkę a w nagrodę za sumienną pracę otrzymali piernikowe medale

Opracowała Agnieszka Gawrońska