UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z klasy I A SP biorą  udział w programie edukacyjnym ,, Gotowi do drogi – Autochodzik”, którego celem jest przygotowanie dzieci do samodzielności w ruchu drogowym. Uczestniczymy w tym programie, ponieważ bezpieczeństwo dzieci jest dla nas  najważniejsze. Przez cały rok będziemy skupiać uwagę by chronić, uczyć i rozwijać praktyczne umiejętności naszych uczniów.

Naszym wspólnym zadaniem będzie realizacja  czterech etapów: PIESZY, ODBLASKI, PASAŻER, ROWERZYSTA.

                                                                                          Anna Grzyb