UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

6 X 17 obchodziliśmy w naszej świetlicy Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Swoją zabawę rozpoczęliśmy  od paru słów historii na temat tego dnia. Następnie przystąpiliśmy do zabaw mających za zadanie wywołać uśmiech na twarzach dzieci . Bawiliśmy się ,, Zgadnij jaką mam minkę”.
Polegała ona na tym, że jedna osoba poprzez rysunek musiała odgadnąć co wylosowała druga. Wspólnie odśpiewaliśmy   piosenkę ,, Na jagody”, wysłuchaliśmy kilku wesołych dowcipów, a na koniec każdy narysował swoją minkę. Tego dnia wszyscy otrzymali order uśmiechniętej buźki oraz słodki upominek.

 

Opracowaly:D.Stenka, K.Zyber