Szanowni Rodzice

klas VIII SP 75 oraz klas III , XII LO

Z powodu zaplanowanej przez Wydział Rozwoju Społecznego

Narady wyjazdowej Dyrektorów Szkół w dniach 24.25 października 2019r.

przekładam zebranie z rodzicami klas VIII A,B,C oraz III A,B,B LO

na dzień 22 października 2019r. 

godzina 17:00 i 18:00.

Dyrektor ZSSiO
Irena Adamowska

Uwaga Rodzice proszę o zapoznanie się z poniższym komunikatem dot. monitoringu wizyjnego w naszej szkole.

ZAŁĄCZNIK

 


UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

Dnia 20 maja 2016 roku uczennice Gimnazjum nr 15 w składzie Wiktoria Mycio, Inez Kaszuba i Aleksandra Dziedzic,  przy wsparciu merytorycznym  Pana P. Daszyńskiego, uczestniczyły w I Międzyszkolnych Mistrzostwach I Pomocy Przedmedycznej GIM – MED odbywających się w murach  Gdańskiego Gimnazjum i Liceum na ul. Małomiejskiej 58. Dziewczyny godnie reprezentowały ZSSiO i od wczesnych godzin porannych zmagały się z pozoracją wielu wypadków mogących przytrafić się na terenie szkoły i poza nią.

Zawody były poprzedzone dwoma sobotnimi warsztatami z I pomocy przedmedycznej, w których uczestniczyły nasze gimnazjalistki wraz z nauczycielem EDB. Sam konkurs składał się z testu wiedzy teoretycznej i zmagań praktycznych w scenkach przygotowanych przez dyplomowanego Ratownika Medycznego – Dariusza Mścisz.

Dzięki ogromnej determinacji i zaangażowaniu dziewczyn udało się wywalczyć drużynowo wysokie V miejsce, zważywszy na fakt, iż wiele drużyn uczestniczyło wcześniej w podobnych Mistrzostwach organizowanych na terenie województwa pomorskiego. Nasze uczennice, mimo wielkiego stresu, wykazały się umiejętnością pracy w zespole jak również wysoką wiedzą z zakresu I pomocy przedmedycznej.

Niezwykle miło mi poinformować, że uczennica naszego gimnazjum WIKTORIA MYCIO zajęła I miejsce w konkurencji specjalnej towarzyszącej w/w zawodom i przygotowanej przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.

Serdecznie gratuluję dziewczynom i dziękuję za zaangażowanie oraz twórcze podejście do zagadnień I pomocy. To niezwykła radość przygotowywać takie uczennice, a zdobyty sukces jest tym bardziej cenny, że uczennice musiały sprostać w międzyczasie wielu obowiązkom sportowym.

P. Daszyński