UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

11 grudnia 2017 roku odbyły się kolejne drużynowe zawody lekkoatletyczne. W tym roku naszym lekoatletycznym zmaganiom towarzyszyły dzieci oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5. Uroczystego otwarcia spotkania dokonała dyrektor naszej szkoły pani Irena Adamowska. W dużej sali gimnastycznej, przy dźwiękach muzyki dzieci sprawdziły swoje umiejętności w sześciu konkurencjach o charakterze lekkoatletycznym. Startowali nasi uczniowie z klas 0-IV, którzy zostali podzieleni na 10 drużyn.

W rolę opiekunów i sędziów wcielili się lekkoatleci z klas VB i VIB. Swoją obecnością zaszczycili naszą imprezę reprezentant Polski w rzucie oszczepem: Hubert Chmielak oraz Aleksandra Grubba – reprezentantka Kadry Narodowej w rzucie dyskiem. Nasi goście przeprowadzili rozgrzewkę dla wszystkich dzieci oraz dokonali pokazu na poszczególnych stanowiskach. Po rzutach oszczepem i rzutkami, sztafecie sprintersko-płotkarskiej, drabince koordynacyjnej i formule 1 przyszedł czas na bieg wytrzymałościowy. Ta
konkurencja wymagała dużego dopingu w czym bardzo pomogli licznie zgromadzeni rodzice i najbliżsi. Uwieńczeniem dobrej zabawy była dekoracja. Każdy uczestnik zabawy otrzymał medal oraz mały poczęstunek. Na zakończenie zawodów wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia.
Dziękujemy zaproszonym gościom za wspólnie spędzony czas, wszystkim uczestnikom za fajną zabawę w duchu fair-play oraz lekkoatletom klas V i VI za pomoc w organizacji zawodów. Szczególne podziękowania składamy Pani Basi Ellert Panek oraz Kamili Buczek (studentka AWFiS) które całe zdarzenie uwieczniły na zdjęciach.
Do zobaczenia za rok!

opracowała: Małgorzata Pogorzelska