UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Dnia 24 listopada 2016 r. w ramach corocznej szkolnej akcji pt. „Nie myślimy tylko o sobie, ale pamiętamy o innych” uczniowie gimnazjum przygotowali przedświąteczny kiermasz na rzecz chorych dzieci z gdańskich szpitali.

Wystawiono prace uczniów wykonane na zajęciach technicznych, m.in. zawieszki na prezenty, choinki, gipsowe aniołki i lakierowane szyszki. Za pozyskane fundusze zostały zakupione książeczki, gry i zabawki, które przekazano na oddziały dziecięce do Szpitala Dziecięcego na Polankach i Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, pracownikom szkoły, nauczycielom i uczniom za udział w wyżej wymienionej akcji.

Przygotowanie kiermaszu i opracowanie

Dorota Piotrowska