UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

W poniedziałek 30 września w ramach obchodów  Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania  zainaugurowałyśmy kolejną edycję naszej akcji czytelniczo-wychowawczej “Poczytaj mi, przyjacielu” 🙂


Uczniowie klas maturalnych Ala, Wojtek i Marcel zaprosili do biblioteki najmłodszych uczniów z klasy „0” na wspólne czytanie.  Była to książka Z.Staneckiej i Z.Oklejak “Basia i biblioteka”.  To już kolejny rocznik zerówkowiczów, który spotyka się w naszej bibliotece z przesympatyczną Basią. Maluchy nawiązały świetny kontakt ze starszymi kolegami i bardzo chętnie odpowiadały na pytania do tekstu do czego służy biblioteka, czego nie należy robić z książkami i czy każdy może wymyśleć swoją historię. Jak zawsze były nagrody

i kolorowanki na zakończenie spotkania. Do zobaczenia wkrótce 🙂

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa