UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

ZASADY REKRUTACJI

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją dot. COVID-19, informujemy, iż w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły przez kandydata/rodzica elektronicznie.
Wniosek taki, trafi do szkoły, a komisja rekrutacyjna będzie go rozpatrywała tak samo jak wniosek, który został złożony do szkoły w formie papierowej.
Wniosek przesłany elektronicznie będzie można wydrukować i rozpatrywać i przechowywać w postaci papierowej.
Do weryfikacji wniosków przesłanych elektronicznie, komisja rekrutacyjna nie potrzebuje żadnych dodatkowych dostępów (haseł, loginów).

Świetnie spisali się nasi zawodnicy 10-11 letni startując w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Pływackich Dzieci, które odbyły się na pływalni Aqua Centrum Kościerzyna.
W klasyfikacji drużynowej nasi 11 latkowie byli niepokonani zajmując 1 miejsce, a 10 latkowie 2.
W klasyfikacji indywidualnej wśród 10 latków najlepszy był Krzysztof Walerych.
Złoty medal zdobyli:
Julia Zwara 50m st. motylkowym
Krzysztof Walerych 50m st. dowolnym,50m st.klasycznym, 50m st. grzbietowym, 100m st zmiennym


Srebrny medal zdobyli:
Mateusz Bieńkowski 50m st.motylkowym, 100m st.grzbietowym
Maria Modzelewska 50m st.dowolnym
Julia Zwara 100m st.grzbietowym
Brązowy medal zdobyli:
Fabian Cytacki 50m st. motylkowym, 200m st.zmiennym
Julia Zwara 100m st.klasycznym, 100m st.dowolnym
Mateusz Bieńkowski 100m st.klasycznym

Sztafety medalowe 11 latków:
srebrny medal 4×50 st zmiennym (J.Zwara,M.Zielińska,K.Gwazdacz,K.Stańko) oraz
4×50 st zmiennym (M.Bieńkowski,J.Leszczyński,F.Cytacki,K.Stankiewicz)
brązowy medal 4×50 st dowolnym (K.Gwazdacz,M.Zielińska, ,K.Stańko ,J.Zwara)
i 4×50 st dowolnym (M.Bieńkowski,Sz.Szczukowski, K.Stankiewicz ,F.Cytacki,)
Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy udanych startów, rekordów życiowych, rekordów klubu i medali 👍

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa