W związku organizacją Olimpiady dla Dzieci z Domów Dziecka Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców przy Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku- Żabiance ul. Subisława 22 zwracają się z uprzejmą prośbą o wsparcie tej inicjatywy.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli i trenerów 05 czerwca 2017 roku (poniedziałek) organizują dzień sportu i zabawy Tym, którym los trochę inaczej urządził życie! Jako, że jest to 25  Impreza Jubileuszowa chcielibyśmy w sposób szczególny przyjąć Gości. Olimpiada ta przynosi wymierne korzyści obu stronom. Wychowankowie szkoły uczą się tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka. A przede wszystkim wiary, że świat może być lepszy, gdy wspólnie zaczniemy działać. A Goście mogą spędzić z nami kilka miłych godzin bawiąc się i rywalizując o nagrody. Takie chwile mogą spełnić się tylko dzięki Państwa wrażliwości i pomocy. Wdzięczni będziemy za najmniejszy dar serca. Brakuje nam środków finansowych na zakup nagród rzeczowych. Przyjmiemy też z radością różne gadżety promujące Państwa firmę. Nadmieniamy, że dzięki wieloletniej tradycji  impreza ta cieszy się zainteresowaniem mediów społecznościowych regionu, a tym samym  mamy okazję na ich łamach serdecznie podziękować za wsparcie.

W tym roku szkoła spodziewa  się  80 dzieci z pięciu Domów Dziecka ( od Tczewa do Gdyni). Oprócz nagród za zwycięstwo w rywalizacji każdy uczestnik otrzymuje indywidualną paczkę oraz suty poczęstunek.

Żywimy głęboką nadzieję, że życzliwość Państwa pomoże nam przezwyciężyć trudności organizacyjne i sprawić radość małym Gościom.

Termin miniolimpiady: 05 czerwca 2017 (poniedziałek) godz.09.00 – 12.00 sekretariat@zssio.com.pl  lub eleyk@wp.pl

Tel: 58 557-94-45

Z podziękowaniami i serdecznym pozdrowieniem

 wicedyrektor Ewa Leyk-Latowska

 

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

Nr konta: 83 1160 2202 0000 0001 7253 0397

Dopisek:  MINIOLIMPIADA