UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

Z przyjemnością informujemy, że Rodzinny Konkurs Plastyczny „ Mój świąteczny aniołek ” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Na konkurs wpłynęło 49 prac. Jury w składzie: p. Ewa Jura – Ilis, p. Iwona Puchalska, p. Anna Grzyb podliczyło glosy i przyznało następujące miejsca. 

I miejsce

  • Julia Kowalczyk z klasy I a i Amelia Kowalczyk z klasy „O”

II miejsce

  • Krzyś Bursztyński z klasy II a

III miejsce

  • Emilka Szynaka z klasy „O” i Kamil Szynaka z klasy III a

Wyróżnienie:

Jakub Knigawka z klasy I b

Bianka Panek z klasy I a

Liwia Kruczkowska z klasy III c

Nagrody laureatom i wyróżnionym wręczono na Świątecznym Apelu 22 grudnia. Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie oraz za pozostawienie prac, gdyż zostaną one przekazane na rzecz hospicjum.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej