UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

W 2018 r. w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących oraz Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku odbyło się wiele wydarzeń ( ze szczególnym uwzględnieniem m-ca listopada), w związku z obchodami “Roku Niepodległości”, w których wzięli udział uczniowie, nauczyciele, trenerzy, rodzice.

Na zdjęciach m.in.:
– serduszkowe dedykacje dla Niepodległej,
– uczniowie zerówki na tle swych prac,
– n-l plastyki, Arkadiusz Baniecki, prezentuje konkursowe prace uczniów,
– Dyrektor ZSSiO mgr Irena Adamowska, W-ce Dyrektor mgr Maria Kasprowiak, Dyrektor ZSMS mgr Ewa Leyk-Latowska, Opiekun Sam. Szk. w XII LO mgr Danuta Krysiewicz-Uranowska, n-l j.pol. mgr Aleksandra Porożyńska na tle pamiątkowej planszy,
– tematyczne tablice / gazetki,
– pamiątkowe zdjęcia młodzieży, nauczycieli, trenerów, katechetów.
                                Tekst i zdjęcia :  Mariola Treder