UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

15 marca 2019roku,odbył się quiz dla uczniów z klas1-3  przebywających tego dnia w świetlicy.Celem quizu było utrwalenie i sprawdzenie wiadomości dotyczących ukształtowania terenu,znajomości krain geograficznych oraz cech charakterystycznych dla poszczególnych regionów Polski.

Przyzwyczajanie dzieci do uważnego słuchania i szybkich odpowiedzi na zadawane pytania.

   Najwięcej punktów zdobyli: Zosia Kasztelan z kl.1a-12pkt., Krzysiu Bursztyński z kl.3a-11pkt., Pola Oziero zkl.1b-6pkt.
                                   Gratulacje!
                                                                 Katarzyna Zyber, Anna Grzyb