UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

Szkolny Wolontariat ZSSiO rozpoczął już działania w nowym roku szkolnym 2018/2019.

W środę 12 września 2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy The Color Run z koordynatorem Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci panem Oskarem Wójcikiem. Wolontariusze zostali przeszkoleni i będą wspierać sobotni bieg charytatywny.

W sobotę 15 września 2018 roku w Gdyni wzięliśmy udział w imprezie charytatywnej The Color Run. Trasa biegu prowadziła wzdłuż bulwaru nadmorskiego i Skweru Kościuszki. The Color Run jest biegiem, w którym nie ma ograniczeń wiekowych, nie obowiązuje pomiar czasu, a uczestnicy rywalizują jedynie o to, kto dotrze do mety bardziej pokolorowany. Każdy bez wyjątku jest tu zwycięzcą.

W godz. 10.00-14.00 24 naszych wolontariuszy z ZSSiO oraz ZSMS pod opieką pani Eli Krawczykiewicz i Katarzyny Zęgoty działało na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Naszym zadaniem było przygotowanie stanowiska, a następnie wręczanie medali i wody na mecie uczestnikom The Color Run, którzy w dowolnym tempie mieli za zadanie pokonać 5 km odcinek trasy. Bieg rozpoczął się o godzinie 11.00. Uczestnicy biegu już na starcie zostali posypani brokatem i proszkiem w kolorach tęczy. Nasi wolontariusze wspierali również gorącym dopingiem biegaczy na mecie. Pierwsi uczestnicy dotarli do nas już ok 11.20!!!

Po zakończeniu biegu zarówno uczestnicy jak i wolontariusze bawili się na koncercie.         Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa