UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

ZASADY REKRUTACJI

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją dot. COVID-19, informujemy, iż w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły przez kandydata/rodzica elektronicznie.
Wniosek taki, trafi do szkoły, a komisja rekrutacyjna będzie go rozpatrywała tak samo jak wniosek, który został złożony do szkoły w formie papierowej.
Wniosek przesłany elektronicznie będzie można wydrukować i rozpatrywać i przechowywać w postaci papierowej.
Do weryfikacji wniosków przesłanych elektronicznie, komisja rekrutacyjna nie potrzebuje żadnych dodatkowych dostępów (haseł, loginów).

Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku, kl.4a SP nr 75, z wych.klasy Mariolą Treder i trenerką Katarzyną Majchrzak na wystawie fotografii pt.”Polska- Chiny- Europa 1989″ Chrisa Niedenthala ( I sem. 2019/ 2020 r.).
Autor tych dokumentalnych zdjęć, laureat wielu nagród, przedstawił walkę obywateli o demokrację w swych państwach.

Młodzież uczestniczyła w tym wydarzeniu w ramach realizacji : Gdańskiego Programu Edukacji Kulturalnej ( GPEK ), edukacji obywatelskiej, historycznej, globalnej.

Na zdjęciach m.in. :
– ucz.kl.4a SP nr 75 zwiedzają wystawę,
– młodzież z opiekunami przed ekspozycją,
– ucz. prezentują na forum wykonane zadania,
– eksponowane prace.

Tekst i zdjęcia : Mariola Treder

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa