UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

W dniu 31.03.2017 r w godzinach  7.00-15.00 na terenie ZSSiO część nauczycieli i pracowników w trybie art. 1 i art. 7 ustawy z dnia 23 maja 1991 r o rozwiązaniu sporów zbiorowych (Dz. U z 2015 r poz. 295 z późniejszymi zmianami)  przystępuje do strajku organizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego .

Dyrekcja ZSSiO i pozostali pracownicy zawiadamiają, że wszystkie zajęcia edukacyjne i treningowe odbędą się zgodnie z planem lekcji tego dnia , a uczniowie będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą ( będzie to forma zastępstw  innych nauczycieli za nauczycieli i trenerów przystępujących do strajku).

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt ze szkołą pod numer telefonu 58 557-94-45 .

O szczegółach poinformują Państwa wychowawcy podczas zebrań w dniu 30.03.2017 r .

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Irena Adamowska