Uwaga Rodzice proszę o zapoznanie się z poniższym komunikatem dot. monitoringu wizyjnego w naszej szkole.

ZAŁĄCZNIK

 


UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

W piątek 15 kwietnia 2016 r uczniowie z klas młodszych ( klasa O, I a, I b, I c ) uczestniczyli w kolejnych wykładach na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w ramach projektu PAD – Polskiej Akademii Dzieci.

Podczas szóstego spotkania młodzi studenci wysłuchali trzech wykładów.

Pierwszy wykład pt. „ Mój region – Kaszuby” – przygotowali uczniowie czwartej klasy szkoły podstawowej z Wejherowa – Aleksandra Jankowska i Jakub Krywald. Młodzi słuchacze zapoznali się z legendą o stworzeniu Kaszub, dowiedzieli się jak wygląda flaga i godło Kaszub. Poznali alfabet kaszubski, instrumenty kaszubskie, hafty i nuty.

Drugi wykład poprowadziła Pani dr Agata Hoffman – dorosły wykładowca. Temat wykładu – „Dlaczego warto grać w gry komputerowe?”. Pani Agata zachęcała młodych słuchaczy do grania w gry i do tworzenia własnych gier komputerowych i własnych filmów dla dzieci.

Trzeci wykład – „ Kreskówki „ – przygotowały uczennice z klasy czwartej szkoły podstawowej nr 89 z Gdańska – Marysia Namrołek i Małgosia Szewczyk . Dziewczynki opowiadały dlaczego zainteresowały się kreskówkami.

Opracowała: Anna Grzyb