UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

21 marca przywitaliśmy wiosnę na wesoło. Szkolny Talent Show udowodnił, że w gimnazjalistach i licealistach naszej szkoły drzemią ukryte talenty i niesamowite poczucie humoru.

Działo się, działo … Były tańce, śpiewy, wygibasy itp. Wszystko to pod czujnym okiem jury, w którym zasiedli p. Aleksandra Kuryło, p. Przemysław Daszyński, Beata Norek ( III A LO) i Klaudia Trzópek ( IIB gimnazjum ).

Wyłoniono oczywiście zwycięzców!

W kategorii liceum I miejsce zdobyła klasa I A, II miejsce IIA, a miejsce III IB. Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się uczniowie klasy IB, następnie IIIB i IIB.

Pani Dyrektor Irena Adamowska pogratulowała zwycięzcom i wręczyła bon na wyjście klasowe.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wychowawcom, nauczycielom, trenerom, którzy pomogli w przygotowaniu prezentacji klas.

Pani Teresie Walukiewicz dziękujemy za piękną dekorację.

Mamy nadzieję,że za rok ponownie z nowymi pomysłami, radością i optymizmem powitamy wiosnę.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Danuta Krysiewicz – Uranowska i Iwona Skorecka