UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

W dniach 7-8 września 2017 Samorząd Uczniowski wraz z klasami O- III SP włączył się do akcji „Pomagam”, której celem była zbiórka dla osób poszkodowanych w nawałnicach, w województwie pomorskim. W ramach akcji zbieraliśmy artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci. Rodzice wraz z dziećmi bardzo hojnie przynosili potrzebne rzeczy, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Uzbieraliśmy dwa pełne kosze artykułów szkolnych. Zebrane artykuły zostaną przekazane osobom potrzebującym w rejonach dotkniętych kataklizmem. 

Opracowała Anna Grzyb