UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować, że uczennica klasy VIa Alicja Piasecka zakwalifikowała się do etatu wojewódzkiego konkursu języka polskiego.

Ala to nie tylko ambitna i wspaniała uczennica zaangażowana w pracę w Samorządzie Uczniowskim SP75, ale również wielokrotna złota medalistka w  pływaniu stylem klasycznym i zmiennym w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, Członkini Kadry Województwa Pomorskiego Młodzików 2015/16, Alicja jest doskonałym przykładem, że można łączyć naukę ze sportem.

To wielka satysfakcja dla polonisty pracować z tak niezwykle kreatywną i wspaniałą uczennicą.

Brawo Alu! Gratulujemy Tobie i Rodzicom.

Nauczyciel j. polskiego Wiesława Gawrońska