UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz określa preferencje wyboru szkół ( można wybrać trzy szkoły), zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

  • Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji.
  • Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

Regulamin Rekrutacji

W roku szkolnym 2017/2018 nasi uczniowie z klas O- III SP będą uczestniczyć w cyklicznych, edukacyjnych koncertach w wykonaniu zespołu „ BAJNUTKI”.

„BAJNUTKI” – przedstawiają w atrakcyjnej dla młodej widowni formie programy o walorach artystycznych i dydaktycznych. Podawane są wiadomości o muzyce – od najprostszych, poprzez utwory solowe, muzykę kameralną do dzieł większych, z chórem i orkiestrą. W koncertach biorą udział artyści Opery Bałtyckiej, Filharmonii Bałtyckiej, Teatru Muzycznego, pedagodzy Akademii Muzycznej i Szkół Muzycznych w Gdańsku.

Pierwszy koncert pt: „ Zaczarowana jesień” w wykonaniu „ BAJNUTEK” odbędzie się 30 października 2017 r.

Anna Grzyb