UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

Za nami pierwszy tydzień Akcji Lato grupy świetlicowej. Dzieci  każdego dnia aktywnie i wesoło spędzały czas w szkole i nie tylko. Każdy dzień zgodnie z planem miał inny temat wiodący, tak, by szkoła w wakacje była miejscem  dobrej i twórczej zabawy. Codziennie dzieci miały zapewnione pyszne śniadanie oraz  obiad przygotowany przez panie kucharki.

Dzieci korzystając z pogody bawiły się na placu zabaw, grały na boisku szkolnym  i spacerowały po terenie.  Wzięły udział w warsztatach chemicznych pt. Kuchnia molekularna”,  fizycznych pt” Ogniem malowane”, w warsztatach z programowania,  uczestniczyły w  zajęciach plastyczno – technicznych.  Na basenie miały zajęcia z ratownikiem.  Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe, radosna szkoła oraz wycieczki – do kina, Centrum rozrywki Laser Wars . Zakończeniem tygodnia  akcji było wręczenie dyplomów i drobnych upominków.

                                                                                            Anna Grzyb

                                                                                            Małgorzata  Nowak

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa