UWAGA – WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW XII LO

Kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje

rekrutacja elektroniczna na stronie:

nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat

REKRUTACJA  JEST MOŻLIWA W TERMINIE

 od 15 czerwca do 22 czerwca 2020r. do godz. 15.00

Terminy obowiązkowych testów sportowych zawarte są w regulaminie rekrutacji XII LO , który znajduje się na stronie szkoły.

Kandydat  zakłada konto i wprowadza dane do systemu, w tym określa preferencje wyboru szkół, oddziałów.

Do obowiązków  Kandydata należy wprowadzenie ocen i osiągnięć odnotowanych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Istnieje możliwość złożenia wniosku wyłącznie drogą elektroniczną pod warunkiem podpisania go poprzez Profil Zaufany  systemu  e-PUAP  Rodzica lub Opiekuna Kandydata.

ZASADY REKRUTACJI

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją dot. COVID-19, informujemy, iż w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły przez kandydata/rodzica elektronicznie.
Wniosek taki, trafi do szkoły, a komisja rekrutacyjna będzie go rozpatrywała tak samo jak wniosek, który został złożony do szkoły w formie papierowej.
Wniosek przesłany elektronicznie będzie można wydrukować i rozpatrywać i przechowywać w postaci papierowej.
Do weryfikacji wniosków przesłanych elektronicznie, komisja rekrutacyjna nie potrzebuje żadnych dodatkowych dostępów (haseł, loginów).

W dniach 15-16.06.2019r. nasi 13 letni młodzicy wzięli udział w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski. Zawody odbywały się w trzech centrach w Polsce – Oświęcimiu, Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Gorzowie Wielkopolskim. I właśnie w tym ostatnim miejscu nasi zawodnicy rywalizowali w II rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13 letnich. W zawodach brało udział 347 zawodników z 53 klubów.
W rywalizacji drużynowej nasz Klub zajął fantastyczne wysokie V miejsce!!!!. Zawodnicy w poszczególnych konkurencjach indywidualnych również wypadli znakomicie.

Aleksandra Szargiej – na dystansie 200 m st grzbietowym po fascynującej walce zajęła ex aequo I miejsce z zawodniczką z Wrocławia, bijąc przy okazji bardzo wyśrubowany Rekord Klubu 13 latek. Ola zajmowała również wysokie lokaty na dystansach 100 grzb i 200 zm – IV miejsca, a na 100 mot – VI m-ce.

Agnieszka Rudomina – po bardzo ambitnej walce, okupionej dużym stresem i zmęczeniem na dystansie 400 m st dowolnym zajęła III miejsce , a w drugim dniu zawodów II m-ce na 100 m st dowolnym, bijąc znacznie swój rekord życiowy. Aga pływała również na dystansach 100 i 200 m st klasycznym, również pływając na wysokim poziomie, robiąc szalone życiówki.

Wiktor Dubiel – na 200 m st grzb zajął IX m-ce, a na 100 m st grzb – X m-ce z nowym rekordem życiowym. W stylu klasycznym na 100 i 200 m tak jak Aga, nie zajął miejsca w pierwszej dziesiątce, ale znacznie pobił życiówki.

Iga Sobek – w swoich koronnych konkurencjach na 100 i 200 m st klasycznym – zajmowała X miejsca również mocno rozprawiając się z życiówkami.

Zuzanna Sądej – podobnie jak Iga, płynąc ” swoje” konkurencje 100 i 200 m st grzbietowym zajmowała X miejsca również bijąc rekordy życiowe.

Sztafeta 4 x 50 zm w składzie – A Szargiej, I. Sobek, J. Plewnicki, A. Rudomina oraz sztafeta 4 x 50 dow ( J. Plewnicki, A. Szargiej, Z. Sądej, A. Rudomina) – zajmowały wysokie X miejsca na kolejno 52 i 53 startujące zespoły sztafetowe.

Pozostali zawodnicy, czyli Olaf, Adam D, Adam J, Kacper , Dominik, Maja, Matylda i Jan – również wypadli wspaniale i mimo, że nie zajmowali premiowanych dyplomem miejsc ( do X), wszyscy przyczynili się swoimi znaczącymi wynikami do “ciułania” punktów dla DRUŻYNY, co przełożyło się na wysokie V miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wszystkim WAM należą się wielkie brawa i gratulacje  za dostarczenie nam trenerom, rodzicom, sympatykom i kibicom niezapomnianych emocji i wzruszeń – DZIĘKUJEMY😀😅😅.

FOLDER ZSSiO

JESTEŚMY NA FB

Archiwa