UWAGA !!!

OD 1 CZERWCA 2019 ZMIENIŁ SIĘ NR TELEFONU SZKOŁY

(58) 717 10 27

(58) 719 43 16

(58) 719 54 23

INTERNAT ( 58) 719 19 53

 


 

UWAGA KANDYDACI

XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kandydatów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie Pomorza obejmuje rekrutacja elektroniczna pod adresem nabor-pomorze.edu.com.pl/Kandydat.

Kandydat wprowadza dane do systemu, w tym oceny i osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum i zaświadczeniu o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ukończenia szkoły podstawowej i wyników testu ósmoklasisty ,określa preferencje wyboru szkół, zapoznając się z ofertą przedstawioną w systemie.

Po przejściu rekrutacji elektronicznej, należy:

- Wydrukować wniosek z systemu i złożyć go w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami określonymi w Regulaminie Rekrutacji z zachowaniem wskazanych terminów.

- Wykaz dokumentów i terminy określa Regulamin Komisji Rekrutacyjnej.

- Przy logowaniu należy pamiętać o dwutorowości , dostępny jest osobny panel dla uczniów kończących  gimnazjum i uczniów kończących  ósmą klasę szkoły podstawowej

Regulamin Rekrutacji 2019/2020

Z przyjemnością informujemy, że  Rodzinny Konkurs Plastyczny pt.:„ Mój świąteczny aniołek ”, który został ogłoszony na początku grudnia dla klas O – III SP oraz I SMS,  został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Cel konkursu był szczytny, ponieważ prace konkursowe zostaną przekazane do Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Na konkurs wpłynęło około 40 prac.  Jury w składzie: p. Ewa Jura – Ilis, p. Iwona Puchalska, p. Anna Grzyb i p. Eliza Kruczkowska  podliczyło glosy i  przyznało   dyplomy i nagrody.

Wyróżnieni uczniowie to:

– Oliwia Piątek z klasy II B

– Michał Wojtan z klasy I SMS

– Alan Dworniczak z klasy „ O”

– Jóźko Antoni z klasy I A i Julia Jóźko z klasy „ O „

– Ziemowit Płonowski z klasy II a

– Róża Kuczkowska z klasy III B

– Oliwia Rudnicka z klasy I B

– Amelia Gniaź z klasy III A i Eliza Kniaź z klasy „ O „

 

Nagrody i dyplomy  wręczono na Świątecznym Apelu  21 grudnia. Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie.

                                                                                                             Anna Grzyb